London Chinese New Year

Wczoraj była moja pierwsza wolna niedziela od czterech tygodni. Nie musiałam iść do pracy ale nic nie miałam w planach. Po przeleżeniu całej soboty i obejrzeniu drugiego sezonu (po raz kolejny) Prawa Agaty (kocham Marka) postanowiłam zadziałać w niedzielę. Słońce świeciło tak pięknie, błękitno niebo bez żadnej chmurki, ptaki śpiewały a w centrum był obchody Chińskiego Nowego Roku.

IMG_20140202_142147

Zdecydowałam wybrać się na “rynek”. Rok temu też przyjechałam do Londynu w lutym i też trafiłam na obchody ale bardzo padało i mało widziałam. Wczoraj za to widziałam za dużo. Tłum, tłum i jeszcze raz tłum. Przez Chinatown przewaliło się tysiące osób, którzy byli kierowani przez ludzi odpowiedzialnych za kierowanie tłumem. Wyglądało to tak, że ulice były zamknięte dla ruchu autobusowego i potoki ludzi był kierowanie jednokierunkowe ulice.

IMG_20140202_205037

Moja bateria w aparacie coś się ostatnio psuje i jak chciałam sprawdzić ile mam miejsca na karcie to padła. Został mi iPad więc postanowiłam nakręcić film. Bardzo proszę o wyrozumiałość, po to mój pierwszy film iPadem a drugi w życie (Moskwa była pierwsza). Miejscami może być nudnawo ale myślę, że przy 10 filmie się wyrobie. No to popcorn w łapki i zapraszam na party u Chińczyka! (włączcie jakość HD na śrubce)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: